Драма во Скопје: Жена се инаетела во сообраќај, па изела ќотек!

Во текот на вчерашниот ден, физички била нападната жена во Скопје по недоразбиорање во сообраќајот..

Според пријавеното, вчера во СВР Скопје, Ф.Е.(36) од Скопје пријавила дека во 15.20 часот на улица,Кеј Димитар Влахов“, поради недоразбирање во сообраќајот, била физички нападната од С.М..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

Loading..