Карлеуша во необичен комбилизон облечена од „глава до петици“ му го помати умот на Саша Поповиќ (ВИДЕО/ФОТО)

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во уникатен комбенизон кој ја истакна нејзината фигура.

Иако беше облечена од глава до пети, Карлеуша сепак зрачеше со сексапил.

Пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на кои се гледа дека Поповиќ е хипнотизиран од нејзиниот атрибут и видео додека танцува.

Loading..