Сандра Африка ги запали мрежите: Го промени изгледот во целот (ФОТО)

Сандра Африка со горини е позната по својот задник, но и по правата долга и рамна коса.

Сепак се чини дека пејачката сакаше да направи промена, па реши малку да го промени имиџот или поточно малку да експериментира со коста.

Сандра на Инстаграм се пофали  дека веќе нема долга и права коса, туку малку ја скраила и направила локни.

Еве како изгледа: 

Оставете коментар