Сандра ја разбесни Барселона: Додека гори по улиците, таа тверка (ВИДЕО)

Девојка од Шапанија на Инстаграм објави снимка на која се гледа како тверка среде улица, додека околу неа владее неред и протести во Барселона.

Среде хаосот Сандра одлучила да направи бидео додека тврека во тесен и краток шорц, а околу неа се гледа како гори по улиците после протестите .

Со оваа снимка, Сандра предизвика бурни реакции, па таа мораше да објаснува на своите фанови дека тоа е еден начин на нејзин личен протест.

„Пред се би сакала да кажам дека ова не еникаква шега и не сакав да навредам никого. Ова е само мој начин на кој може да изразам протест“ напишала Сандра која е познат модел.

Нејзиното видео е прегледено 360.000 пати.

Секако имаше луѓе кои ја подржаа, но имаше и многу негативни и бурни коментари.

Оставете коментар