Се соблече гола на 57 години во својот кревет – српската актерка се опушти како никогаш досега (ФОТО)

Актерката Лидија Вукичевиќ која и е добро позната на целата балканска јавност не престанува да ги провоцира сите, особено своите фанови на Инстаграм.

Овој пат на 57 годишната актерка речиси нема некој кој може да и најде мана, особено покажувајќи го своето тело во бикини, или како овој пат сосема гола.

-Добро утро, напиша таа во краткиот опис под фотографијата со која буквално ги распамети фановите, особено мажите на нејзиниот Инстаграм профил.

View this post on Instagram

Dobro jutro☕️😉 Vila Park hotel

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Оставете коментар