Српската пејачка 20 години носи истi гаќички за настапи – откри и која боја се

Јавните личности неретко имаат свои ритуали пред концертите, јавните настапи, натпреварите…

Една од нив е и српската пејачка Ана Станиќ (43) која дефинитивно има најинтересен ритуал пред своите настапи.

Таа за српски Телеграф откри дека веќе 20 години на настапите носи исти гаќички.

-Преку 20 години носам исти гаќи, но само на концертите, фасцинантно е дека тие се здрави! Тие се црвени и со срце на нив, откри таа.

Loading..