ТАТКО, МОНСТРУМ: Му удира силни шлаканици на бебето бидејќи не може да стои на нозе (ВИДЕО)

Во последно време се’ поголем замав земаат видеата на социјалните мрежи, кои ги згрозуваат регионот и светот, а кои главно се однесуваат на родителството.

Така е и со овој таканаречен татко, кој му удира силни шлаканици на премногу мало бебе, само затоа што не може да стои на нозе.

Погледнете:

Кастрирање и вагинопластика е само за овој

Gepostet von Канал 3 am Sonntag, 22. September 2019
Loading..