Хрватската старлета гола им посака добро утро на фановите (ФОТО)

Познатата хрватска старлета, Нивес Целзиус, утрово на своите фанови им посака добро утро така што се сликаше гола на балконот од еден хотел.

За еден час оваа фотографија собра повеќе од 10 илјади лајкови, а погледнете зошто:

View this post on Instagram

Dobro jutro, Splite! 💕

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Оставете коментар