Цеца сподели фотки стари 20 години: Ги покажа гигантските гради од младоста (ФОТО)

Српската фолк дива Цеца Ражнатовиќ е поприлично активна на социјалните мрежи каде секојдневно објавува низа фотографии.

Имено, пејачката речиси секојдневно пребарува низ старите фото-албуми, а спомените и навираат емоции кои сака да ги сподели со јавноста.

На едната фотографија е на настап во Бања Лука,има црна коса и носи секси проѕирен фустан од тантела, додека на другата фотографија доминира нејзиното деколте и позира во костим за капење.

Loading..