Џамбазов со бујна фантазија: „Го сонував Моничето кај мене во спална“ (ФОТО)

Македонскиот актер Игор Џамбазов постојано објавува фотографии и видеа на својот Инстаграм профил со кои ја засмејува публиката.

Овој пат ја откри својата фантазија, односно откри што сонувал.

„Го сонував Моничето… на гости кај мене у спална. Значи, сум се изненадил сам од себе. Соништа..“, напиша Џамбазов во опис на фотографијата од Моника Блучи.

Loading..