Се соблече гола на 57 години во својот кревет – српската актерка се опушти како никогаш досега (ФОТО)

Актерката Лидија Вукичевиќ која и е добро позната на целата балканска јавност не престанува да ги…

Анастасија со стајлингот разнежни многумина – позираше со јакна на која е насликан нејзиниот татко (ФОТО)

Ќерката на српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели фотографија на социјалните мрежи со која разнежни многумина.…

Невеста заглавила во сообраќаен метеж- Доцнела на сопствената венчавка, па пожарникари ја спасиле целата ситуација (ФОТО)

Невеста за малку ќе ја пропуштела сопствената свадба, откако останала заглавена во сообраќај, па ја „спасиле“…

Синди има 53 години и изгледа брутално – откри како ја одржува совршената линија (ВИДЕО)

Познатата манекенка, 53-годишната Синди Крафорд витката фигура ја одржува уште од раните деведесети и затоа сега без срам ги објавува…

Позната по своите бујни облини, но се појави на модната писта и сега сите и се смеат (ВИДЕО)

Старлетата Деми Роуз позната по своите облини и има милион фанови на Инстаграм , ги разочара…

Жестоки критики за Ким Кардашијан: Ова е вознемирувачко за гледање (ФОТО)

Најпознатата старлета, Ким Кардашијан, се појави на овогодишното доделување на награди на „American Influencer Awards“, за…

Тања Савиќ снимена како плаче среде улица(ВИДЕО)

Популарната Тања Савиќ од музичката сцена се повлече на одреден период, но со нејзините нови хитови…

Анастасија Ражнатовиќ облече венчаница пред свадбата на својот брат

Анастасија Ражнатовиќ се прошета во венчаница 5 денови пред свадбата на деценијата, кога нејзиниот брат Вељко…

Не можете лесно да заспиете навечер? – Исфрлете ги овие нешта од собата!

Квалитетното спиење е непроценливо за телото и за добро функционирање следниот ден. Една студија открила дека…

Четири правила на воспитување според древна тибетска метода: Вака децата ќе ве почитуваат цел живот!

Луѓето од Тибет се трпеливи, мудри и имаат единствен поглед кон човечкиот живот, па така имаат…

Ова е најскапата кредитна картичка во светот: Изработена е од 18-каратно злато

Новата дебитна картичка на британскиот „Ројал Минта“ со име Рарис е најскапата кредитна картичка на светот…

Со малку пари направете ги печените компири крцкави и вкусни – тајната е во евтината состојка која сите ја имате

Печените компири често се наоѓаат на нашата трпеза, пред се затоа што одлично одат со скара,…