Сите ја коментираат трансофрмацијата на Ана Николиќ: Погледнете колку ослабе (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николиќ мака мачеше со килограмите после породувањето, а многумина сега коментираат дека се…

Најнепримерниот пар повторно привлекуваше внимание: Постар е од неа 41 година, а не ги трга рацете (ФОТО)

Стивен Тајлер и Ејми Престон се појавиле заедно на холивдската премиера на филмот „Ad Astra”. Страсните…

Се разголе Сораја и предизвика „земјотрес“ на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Српската старлета Сораја Вичелиќ некое време се изолираше од јавноста и живееше мирен живот, но овој…

Ќе роните солзи кога ќе слушнете како пее: Слеп и аутистичен пејач победи на американскиот ,,Суперталент” (ВИДЕО)

Младиот музичар Коди Ли , кој е слеп и има аутизам , победи на американското шоу…

Се враќа на сцена најатрактивниот женски бенд, Никол стави милиони во џеб (ФОТО)

Повторно се соединува најсексапилниот женски бенд, „The Pussycat Dolls“. По десет години од распаѓањето, Никол Шерцингер…

Луна во солзи: Жал ми е мамо, верував дека твојата љубов ќе биде вечна

После седум години љубов, пејачката Анабела Атијас и сараевскиот бизнисмен Андреј Атијас и официјално му ставија…

КАРМА: Ја поддржуваше Луна во растурањето брак, а Анабела сега се разведе поради згодна швалерка (ФОТО)

Како гром од ведро небо, одекна веста дека пејачката Анабела Атијас (порано Џогани) се разведе од…

Ѓулсерен од „Парампарче“ целосно го промени изгледот, но нешто тргна на лошо (ФОТО)

Погледнете како убавата турска актерка Нургул Јешилчај, која ја гледавме како Ѓулсерен во серијата „Парампарче“ изгледа…

Пријовиќ секси до болка: Ја засени снашката на Мило Ѓукановиќ (ФОТО)

Александра Пријовиќ се појави на свадбата на синот на Мило Ѓукановиќ и ги собра сите погледи…

Симона Попоска открива интима: „Сакам кога ме чешкаат“ (ФОТО)

Македонската пејачка Симона Попоска, покрај естрадната кариера студираше медицина и стана лекар, иако белиот мантил го…

Деми Мур распали по поранешниот сопруг: Ме изневеруваше и сакаше секс во тројка

Актерката Деми Мур (56) тврди дека нејзиниот поранешен сопруг Ештон Качер (41) неколкупати ја изневерувал и…

Потрошила 75 илјади долари кај пластичар кој ја уништил! (ФОТО)

Холивудската актерка Кејти Холмс, по раскинувањето на долгогодишната врска со актерот Џејми Фокс, наводно инвестира огромна…